Zajímá Vás, jaký příběh ukrývá Váš domov?
Chcete zjistit, jaké
emoční otisky nese a uvolnit je?

Pojďme je společně objevit a poléčit.

Otevírám příběhy a emoce, které nesou naše příbytky. Když jsem začínala s energetickým léčením a používala ho jen pro sebe, vůbec mě nenapadlo, že by bylo možné věnovat se i domovu.

Postupem času jsem ale přišla na to, jak s ním komunikovat a jak otevírat bolesti a zranění, která si žádají pozornost. Díky tomu je možné s nimi dál pracovat a rozpouštět je.

Jmenuju se Míša Prouzová, jsem Feng Shui čarodějka a léčitelka prostoru. Miluju, když se můžu naladit na konkrétní domov, můžu ho opečovat a vrátit do rovnováhy. Ukazuji ženám, jak s jejich domovem pracovat tak, aby je podporoval a vedl na jejich jedinečné cestě životem.

více energie k Vám domů

Co Vám služba přinese?

N

Zjistíte příběh nebo emoci, které Váš domov nese.

N

Váš prostor bude energeticky pročištěn a budou uvolněny bloky, které jsou připraveny odejít.

N

Opečuji a projasním Váš domov.

Když jsem se nastěhovala do našeho současného domu, měla jsem pocit, že tu nemůžu být. Několikrát jsem řekla, že se odstěhuju a ať si tu zbytek rodiny dělá, co chce. Měla jsem pocit, že pokud tu zůstanu, rozpadne se mi vztah. 

Začala jsem s naším domem pracovat. Otevíraly se různé příběhy – žena, která utíká před mužem se sekyrkou, muže, který si připadal sám, nemilovaný a nepřijatý do rodiny bez ohledu na to, co udělá. Postupně se otevíraly rány, bolesti a emoce, které byly dlouhou dobu skryté. A postupným odlupováním těchto slupek se energie domu měnila.

energetické léčení prostoru

Jedná se o energetickou práci na dálku. Pro realizaci služby potřebuji minimálně adresu a půdorys – v tomto případě stačí i nákres od ruky. Uvítám i pár fotek, ale nejsou podmínkou. Samotné léčení trvá cca 60 min, kdy načtu energie, které v prostoru jsou a spustím procesy, které mají být spuštěny. Výstupem je pdf, kde dostanete grafické zobrazení energií v půdoryse a slovní popis samotného procesu.

Cena: 1500 Kč.

Co o SLUŽBĚ říkají ostatní?

Ked mi Misa napisala, co vsetko navnimala v nasom dome, tak sa mi az triasli ruky od ohromenia, ako som jej v texte naspat potvrdila spravnost jej energetickeho nacitania.  

Ona totiz nielenze na plane domu spravne identifikovala cast obyvacky, v ktorej uz niekolko rokov skladujeme velky pocet vytlackov romanu mojho muza, a ktorych mnozstvo samo o sebe sposobuje svary medzi nami, a teda zanechava negativnu energeticku stopu, ale dokonca sa jej este aj otvoril konkretny pribeh, o com ten roman bol, co bolo nanajvys pozoruhodne.  Muz totiz do romanu doslova vypisal svoju osobnu traumu a nestastie, a Misa vedela tuto energiu zachytit aj z tisic-kilometrovej vzdialenosti.

Co ma velmi potesilo, bol fakt, ze na plane Misa nakreslila stred spiraly ochrannej zelenej energie na jedalensky stol, kde mam velku selenitovu (mineral) vezu a ine krystaly, ktorych ulohou je skutocne dom energeticky chranit. Druhe ohnisko pozitivnej ruzovej energie lasky umiestnila v najmensej spalni v dome, a zase na miesto, kde mam krystaly a mineraly. 

Poznamkami oznacila aj zvysok priestoru, ktore samozrejme sedeli aj v realite, potom nam energeticky posilnila a ocistila steny domu a nakoniec nechala rady, ako liecebnemu procesu este viac pomoct. 

A co sa zmenilo za 2 tyzdne? Konecne mi muz dovolil kontaktovat firmy, ktore lacno vykupuju knihy, takze progres!

Moj celkovy dojem z prace s Misou bol vysoko pozitivny a mozem ju len doporucit ludom, ktori maju zaujem o identifikaciu kvality energie v ich priestore a jej liecenie. 

Daniela Lipscombe

Jsem moc vděčná, že jsem měla možnost vyzkoušet energetické léčení prostoru. Míša odhalila něco, co u mě spustilo dost nepříjemné procesy, ale teď když už to mám za sebou, tak jsem ráda že to vytáhla. Doma se cítím mnohem lépe, celkově si připadám lehčí a najednou nemám problém vyhazovat věci, na kterých jsem dříve silně lpěla.

Kateřina Poupětová

chci energetické léčení prostoru

Zaujala Vás nabídka? Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a vyplňte objednávkový formulář na další straně.