Zrcadlo domova

Vylaď svůj domov i sama sebe

N

Chcete poznat základní principy Feng Shui a rovnou mít prostor je aplikovat?

N

Toužíte doma dělat změny, ale ne a ne najít sílu udělat změnu?

N

Chcete lépe pochopit sama sebe a svůj domov?

N

Chcete se naučit číst a vidět souvislosti, které Vám Váš domov ukazuje?

N

Toužíte zažít podporu a společné surfování na vlně kreativity a transformace?

Pojďte se posunout

díky online kurzu Zrcadlo domova

Toto dvouminutové video (i když nebylo primárně natočeno pro tuto stránku) poměrně dobře ukazuje, o čem kurz je. Po něm přejděte na další informace níže.

Poznejte sama sebe skrz Zrcadlo domova

Změňte svůj domov k obrazu svému, každá svým tempem a dle svých možností. Zlepšíte váš vnější i vnitřní prostor krok za krokem a propojíte ho v jeden celek.

Zrcadlo domova klade důraz na Feng-Shui a propojuje ho s energetickým systémem ženy. Rozdělíte svůj domov na 8 oblastí Ba Gua + střed a postupně jednu po druhé projdete. Otevřeme nosná témata, která jsou s danou oblastí spojená a vy jen sledujete souvislosti s vaším životem.

Postupovat budeme trochu netradičně podle ženského čakrového systému a zároveň dané oblasti propojíme s ženskými archetypy. Budete pozorovat, která oblast vám co ukazuje, zvědomovat, co se v dané oblasti děje a naciťovat změny, které je vhodné v daný okamžik udělat.

Jmenuju se Míša Prouzová, jsem Feng Shui čarodějka a léčitelka prostoru. Miluju, když se můžu naladit na konkrétní domov, můžu ho opečovat a vrátit do rovnováhy.

Ukazuji ženám, jak s jejich domovem pracovat tak, aby je podporoval a vedl na jejich jedinečné cestě životem.

Co Vám kurz přinese?

Vylepšíte svoje bydlení přesně tak, jak je v danou chvíli s Vámi v souladu a jak Vy sama potřebujete. Vy řídíte proces, já jen dodávám informace a nabízím možnosti.

Propojíte fyzický domov s oblastmi na těle a hlavně pochopíte témata, která dané oblasti přinášejí. Propojíte mentální a fyzickou práci.

Dostanete jasný postup a přesnou strukturu, projdete domovem oblast po oblasti dle plynutí a harmonizace ženské energie.

Časové rozvržení jednotlivých úkolů Vám přináší dostatečnou časovou flexibilitu a možnost dělat věci ve chvíly, kdy se Vám to hodí.

Budete mít chuť a motivaci dělat změny.

Pokud si nebudete vědět rady, dostanete podporu ode mě nebo od skupiny.

Jak to bude probíhat?

N

Kurz začíná 5. 9. 2022 a doba trvání je cca 3 měsíce (11-12 týdnů).

N

První 1-2 týdny budou přípravné a organizační, poté 9 tématických týdnů a 1 závěrečný oslavný.

N

Budeme se držet jasné struktury – 3 e-maily týdně.

N

V pondělí a ve středu to budou krátká a efektivní videa s inspirací a úkoly, v pátek doplňující a podpůrné materiály.

N

Po celou dobu kurzu je možnost sdílení a dotazů ve speciální Facebookové skupině, která se otevře v den začátku kurzu. Na dotazy budu odpovídat formou živého vysílání 1x týdně nebo dle potřeby.

Co budete potřebovat? Budete nutně potřebovat půdorys, který objemově odpovídá. Nemusí být přímo v definovaném měřítku, ale poměry skutečně musí odpovídat, takže tentokrát nestačí pouze nákres od ruky. Budeme se tomu věnovat i přímo v kurzu, ale je lepší být připravena předem.

Zrcadlo domova

Tento kurz, který potrvá 3 měsíce a během něhož zapracujete na svém domě i jiných životních oblastech, se právě otevírá poprvé.

Cena online kurzu je 3380 Kč.

 

Naskočit do kurzu je možné do neděle 4. 9. do 12:00, pozdější přihlášení nebude možné. 

Těšit se můžete i na bonus!

Jedním ze zásadních pilířů Feng Shui je i škola formy, která učí o tvarech a prostorovém uspořádání daného místa. Vytáhnu pro vás to nejdůležitější. Získáte tedy stručný souhrn informací k jednotlivým místnostem dle funkce (ložnice, obývák). 

Co o míše říkají ostatní?

Měla jsem možnost otestovat e-book Osvoboďte svůj prostor, ve kterém vás Míša jemně, ale přesto pevnou rukou navede k protřídění a úklidu vašeho domova.

Líbilo se mi, že tam Míša popisuje různé bloky a strachy, které vás na této cestě mohou potkat a zároveň vás ujišťuje, že je to naprosto normální a v pohodě. Motivuje vás, abyste celou výzvu dokončili a zároveň dává prostor na oddych, praktická je taky doprovodná tabulka.

Pokud si doma chcete udělat pořádek, ale pořád to nějak odkládáte nebo máte pocit, že vždycky skončíte dřív, než vůbec začnete, zkuste e-book od Míši. Je fakt boží!

Tereza Hřibová

maminka na rodičovské dovolené

Děkuji mnohokrát Michale Prouzové za skvělou konzultaci kde jsem si ujasnila jak uspořádat svůj dům, tak abych byla spokojená a vytvořila si útulné místo pro odpočinek a relaxaci. Jsem moc ráda, že mi s tím Míša pomohla, protože jsem si sama nevěděla rady.

Od Míši mám ještě skvělý ebook Osvoboď svůj prostor je to super návod jak udělat debordelizaci ve svém domě a díky tomu vytvořit více prostoru ve svém životě. Člověk může ušetřit spoustu času, nervů a naučí se systém jak ušetřit peníze při nakupování. Ebook je čtivý a jednoduchý a to mi velmi vyhovuje. Spolupráci velmi doporučuji. 💜❤🤍💙🏠

Wanda Vélanga

průvodkyně životní proměnou

Touto cestou bych ráda poděkovala Michale Prouzové. Vyzkoušela jsem službu – Dynamika vztahů s Feng-Shui. Je to o pochopení a vysvětlení vztahů v rodině z hlediska osobního čísla, které definuje vyzařování člověka.

Míša dokáže harmonizovat a zahrnout péčí. Ukázala mi jiný pohled na svoji rodinu. Ve svojí rodině často řeším vyčerpanost, únavu, chvilkové šílenství staršího syna. Dostala jsem konkrétní typy, jak dovyživit všechny členy rodiny.

Velmi doporučuji!

Marie Vala

interiérová šamanka a designérka

100% záruka spokojenosti

Co když se Vám v kurzu nebude líbit? Co když zjistíte, že jste očekávaly něco jiného než jste dostaly?

Pokud se rozhodnete, že pro vás kurz není přínosný a dáte mi vědět, že z něj chcete vystoupit do 14 dnů od jeho započetí, garantuji vám vrácení peněz. Stačí, když mi napíšete na e−mail a já Vám vrátím peníze bez dalších otázek.

Jak to je časově náročné? Mám dost svého, nebudu to stíhat.

Každý týden dostanete 2 teoretická videa (5 -15 minut) a na ně navazující 3 praktické úkoly. 

Vaše vlastní práce se bude odvíjet od stavu vašeho domova, vaší energie, možností a chuti provádět změny. Efektivních změn můžete dostáhnout i tím, že každému úkolu věnujete 10-15 minut, takže absolutní minimum spolu se shlédnutím videí je hodina a půl týdně.

Dokážu si ale představit i to, že když Vás bude daná oblast volat, budete jí věnovat mnohem více času.

Je potřeba jít systematicky a věnovat se každé oblasti?

Není. Nechám to na Vás. Je možné postupovat vlastním tempem a dělat jen ty věci, které si řeknou o vaši pozornost. Na druhou stranu oblasti na sebe navazují a je možné, že se Vám bude hůř řešit poslední oblast spojená s hojností, pokud mezitím neuděláte alespoň drobné pokroky v oblastech předchozích.

Jak dlouho budete mít kurz k dispozici?

Pokud všechno klapne, kurz bude formou členské sekce, do které budete mít přístup minimálně jeden rok od spuštění kurzu.

Chcete se na něco zeptat? Je kurz pro Vás?

Napište mi na doma@michalaprouzova.cz a já vám ráda odpovím.

Pojďme stoupat spolu

Není potřeba se doma cítit špatně, aby mělo smysl hledat a vidět souvislosti, které nám náš domov ukazuje. Je to cesta po stoupající spirále a ať už se momentálně nacházíte kdekoliv, lze jít ještě o krok výš. 

Pokud chcete taky pokročit o kousek dál, chcete dělat změny a zároveň plout na vlně, přidejte se do online kurzu  Zrcadlo domova.

Klikněte na tlačítko TO CHCI a vyplňte objednávkový formulář na další straně.