Individuální

Space Healing

Vyčisti svůj prostor a vylaď energetický
systém svého domova

N

Říkáte si, že váš prostor možná potřebuje vyčistit?

N

Prospělo by mu trochu pozornosti a péče?

N

Necítíte se doma doma, ale spíš jako na návštěvě?

I já jsem se nastěhovala do domu, kde jsem měla pocit, že vůbec nejsem doma. Ale má to řešení.

Dneska už je náš prostor skutečně náš domov. Už se domů těším. Když jsme se ale přestěhovali, měla jsem pocit, že tu pro mě není místo. Dokonce jsem několikrát říkala, že se odstěhuju.

Otevíraly se zde různé příběhy lidí, kteří zde žili před námi. Otevíraly se bolesti místa, Země. Otevíraly se i naše individuální příběhy a emoce, které s prostorem rezonovaly.

Díky tomu jsem stále víc prohlubovala (a prohlubuju) svou práci s prostorem a jeho harmonizaci. Jak fyzickou, tak energetickou.

Jmenuju se Michala Prouzová, harmonizuju prostor a vracím ho do rovnováhy. Vedu ženy k tomu, aby si vytvořily podporující a laskavé prostředí, ve kterém se cítí dobře.

vytvořte si doma příjemno

Co mohou být výsledky této služby?

N

Cítíte se doma doma. Lépe se Vám dýchá. Víte, že je tu pro vás místo.

N

Lépe a klidněji spíte (Vy i Vaše děti).

N

Snížíte množství vypjatých situací a zlepšíte vztahy v rodině. 

N

Můžete se o svůj domov opřít a nechat se od prostoru podpořit.

N

Budete se doma cítit lépe, uvolněněji a příjemně.

Představ si, že přijdeš domů a cítíš se skvěle. Jsi ráda, že jsi zpět. Doma. Tady je to tvoje. Tady jsi to ty. Tady jsi sama sebou.
Je to místo, kde se cítíš bezpečně. Místo, kde jsi přijímaná.
Místo, kde můžeš cokoliv.

I Vy můžete mít takový domov. Můžeme ho spolu vytvořit. Práce s prostorem je stejná jako jakákoliv jiná změna. Funguje, když děláme postupné potřebné kroky, loupeme vrstvu za vrstvou.

Nabízím, že Vás v průběhu procesu podpořím a procesem provedu.

Space Healing

Můžete si koupit jednorázovou konzultaci, kdy se podíváme, co prostor potřebuje a projdeme jedno nejzásadnější téma. Nebo si vyberte rovnou oblíbený balíček, kdy je proces ucelenější a je prostor otevírat i hlubší témata. Space Healing je energetická harmonizace prostoru.

Jedno sezení trvá 45 min a stojí 1600 Kč.

Balíček je 3x 45 min sezení za 3600 Kč.

u

Funguje to?

Ano, pro mě ano. Pokud Vás to volá, tak pro Vás taky. Po mojí práci například začly růst chlupy pejskovy, které začaly vypadávat po přestěhování na místo. Nebo se v krabičce (umístěné na speciálním místě) objevilo cca 300 eur téměř bez práce.

Někdy ty výsledky nejsou tak fyzické. Zviditelňuju témata, který ovlivňují Vás i celou Vaší rodinu. Ukazuju, co se v prostoru děje a co Vás ovlivňuje a můžeme to společně transformovat.

u

Jak zjistíte, co se u mě doma děje?

Řeknete mi to? :) Pracuju s energetickým polem prostoru a vnímám, jaké příběhy a energie se v něm nachází.

u

Je to bezpečné?

Energetická práce s prostorem je bezpečná. Jedná se o práci v poli místa a ano, zasahuje to v důsledku i lidi, kteří tam bydlí. Není potřeba se toho bát. Záměrně jsem vybrala formu konzultace, kdy se bavíme o tom, jak to vnímám a co si třeba myslím, že by bylo vhodné s tím dělat. Ale konečné slovo máte Vy. Vy se rozhodujete, jestli se do toho pustíme nebo ne. Otevře se jen to, co je připraveno být viděno a co jste připravena vidět. V souladu s místem i celou rodinou.
u

Co když bydlím v prostoru, který není můj?

Pokud jste v pronájmu a byt užíváte, můžeme se spolu do práce pustit. Je ale dobré mi to říct, abychom nepřekračovali hranice.

u

Co když chci pracovat s prostorem, kde nebydlím?

Pokud se jedná o Váš prostor, Vy jste majitel, tak v tom nevidím problém. Pokud chcete čistit prostor babičce, které by to tak moc prospělo, ale sama nechce, tak bohužel, to nejde.

Co o SLUŽBĚ říkají ostatní?

Ked mi Misa napisala, co vsetko navnimala v nasom dome, tak sa mi az triasli ruky od ohromenia, ako som jej v texte naspat potvrdila spravnost jej energetickeho nacitania.  

Ona totiz nielenze na plane domu spravne identifikovala cast obyvacky, v ktorej uz niekolko rokov skladujeme velky pocet vytlackov romanu mojho muza, a ktorych mnozstvo samo o sebe sposobuje svary medzi nami, a teda zanechava negativnu energeticku stopu, ale dokonca sa jej este aj otvoril konkretny pribeh, o com ten roman bol, co bolo nanajvys pozoruhodne.  Muz totiz do romanu doslova vypisal svoju osobnu traumu a nestastie, a Misa vedela tuto energiu zachytit aj z tisic-kilometrovej vzdialenosti.

A co sa zmenilo za 2 tyzdne? Konecne mi muz dovolil kontaktovat firmy, ktore lacno vykupuju knihy, takze progres!

Daniela Lipscombe

Jsem moc vděčná, že jsem měla možnost vyzkoušet energetické léčení prostoru. Míša odhalila něco, co u mě spustilo dost nepříjemné procesy, ale teď když už to mám za sebou, tak jsem ráda že to vytáhla. Doma se cítím mnohem lépe, celkově si připadám lehčí a najednou nemám problém vyhazovat věci, na kterých jsem dříve silně lpěla.

Kateřina Poupětová

Objednejte si konzultaci a zharmonizujte svůj prostor

Zaujala Vás nabídka? Klikněte na tlačítko OBJEDNAT a vyplňte objednávkový formulář na další straně.