Individuální

Space Harmony

Objev kouzlo starodávného umění Feng Shui a zjisti, jak ho můžeš snadno aplikovat u sebe doma, v souladu s moderním způsobem života.

lepší vztahy a klidnější spánek

 

Dobré Feng Shui zásadně ovlivňuje kvalitu spánku a je to jedna z nejdůležitějších věcí, kterým se v rámci individuální služby Space Harmony budeme věnovat. Protože dobrý spánek znamená víc energie a celkovou vitalitu.

Díky Feng Shui můžeš pracovat na zlepšení svých vztahů – jak vztahu k partnerovi, tak sama k sobě. Přirozeně zharmonizuješ i vztahy s dětmi.

Dokonce tři segmenty z osmi ovlivňujá některý z finančních aspektů, takže pokud jsou peníze tvoje téma, jsi tu správně.

Můžeme se podívat na tvoje podnikání – zaměříme se na místa spojená s vizí, nápady nebo s ochotou být vidět.

Nemusíš mít jedno konkrétní téma. Podíváme se na tvoje bydlení i tvůj život komplexně a z nadhledu. Hluboké principy Feng Shui se dají využít na jakékoliv téma, které se během práce objeví. Zdraví, kreativita, vztahy, kariéra, vize, bohatství, životní energie… 

Cílem Feng Shui je zlepšení prostředí. Vrací prostor k jeho přirozenému nastavení a k využití plného potenciálu prostoru. Rozpouští stagnace a rozproudí energii tam, kde je to potřeba.

přesně budeš vědět, jaké změny udělat

Dostaneš tipy na konkrétní barvy a tvary pro konkrétní místa. Řeknu ti, jaký element máš kde použít a spolu najdeme formu, která ti bude vyhovovat. Změníme polohu nábytku nebo funkci místností, pokud to bude potřeba a budeš s tím v pohodě.

Poznáš svoje příznivé a nepříznivé směry a také to, jak je v prostoru použít. Najdeme tvoji ideální polohu na spaní, vaření a práci. To samé pro další členy rodiny. To samé pro celý prostor, protože některá místa sama o sobě fungují líp než jiná a je dobré vědět, jak to u tebe doma je.

Sladíš sebe, svoji rodinu a svůj prostor do jednoho harmonického celku. Zaměříme se na nejdůležitější viditelné věci, ale také na informace skryté nebo okem neviditelné. Budeš naprosto jasně vědět co děláš a proč to děláš. Vysvětlím ti souvislosti tak, aby ti to dávalo smysl. Žádná omáčka. Nejzásadnější body, které jsou pro tebe a tvůj prostor relevantní.

Jak to probíhá?

9

podklady

Space Harmony probíhá online. Aby mohla proběhnout, je nutná tvoje spolupráce a zejména dodání příslušných podkladů.

  • půdorysy řešeného prostoru
  • fotky
  • adresu (a zobrazení na google mapách)
  • jména a data narození všech členů domácnosti
  • datum stavby (kolaudace) nebo velké přestavby

Pokud něco z toho nemáš k dispozici, napiš mi ještě před objednávkou na e-mail doma@michalaprouzova.cz a domluvíme se, jaké jsou možnosti.

9

první schůzka 45 min

Společně se zasláním podkladů si domluvíme první schůzku, na které se bavíme především o tvých potřebách a záměrech. Ideální je, když je schůzka brzy po zaslání podkladů, abych mohla vše hned propojit a začít pracovat.

9

analýza

Po první schůzce máš volno a já zpracovávám podklady. Tahle fáze trvá. Někdy jsou věci rychlé a jednoznačné, někdy si potřebují sednout. Občas se potřebuju na něco doptat i během této fáze a je fajn, dkyž spolu můžeme být v kontaktu písemně.

Ve chvíli, kdy mám výstup nebo vidím, že se k němu blížím, domlouváme si konzultaci.

9

2x konzultace 45 min

Sedneme si a bavíme se o změnách, které navrhuju. Vysvětluju, ukazuju. Ty se můžeš na cokoliv doptat. Dostaneš zásadní doporučení, o kterých budu pořád říkat, že by bylo fakt fajn je realizovat. Doladíme další a další drobnosti.

Protože na realizaci je potřeba čas a protože někdy otázky přichází až s odstupem, čekají nás 2 konzultace. První, kdy ti předám to důležté, druhá, kdy se k tomu vrátíme, upřesníme, doladíme, posuneme ještě dál.

Individuální spolupráce

Kolik Space Harmony stojí?

Při harmonizaci najdu disharmonie v prostoru a poradím způsoby, jak je opečovat. Zároveň se dozvíš, jak posílit vhodné oblasti a jak je využít ve svůj prospěch.

Někdy se jedná o větší zásahy, ale zpravidla jde o jednoduché změny ve hmotě.  Vždycky je víc možností, ze kterých si můžeš vybrat a je jen na tobě, jak moc se do Space Harmony ponoříš.

Dle potřeby využiji znalostí technik Ming Gua, Ba Gua, Ba Zhai nebo techniku Letící hvězdy. Individuálně a do hloubky.

Momentálně je stanovená jednotná cena 6600 Kč za jeden domov.

Nestačí si přečíst nějakou knížku a dát si dva modré polštáře na sedačku?

Knihy nesou moudrost. Některé rady jsou skutečně užitečné a může je použít každý, ale není jich mnoho. Většinou se ale dřív nebo později dostanete do fáze, kdy se rady vylučují a přestane to dávat smysl. Můj úkol je se právě vyznat ve všech těchto složitostech, přečíst prostor vrstvu po vrstvě a vydestilovat pro tebe ty nejzásadnější kroky s největším dopadem. A většinou to není o zavírání prkýnka na záchodě.

Navrhneš mi to taky podle dveří, jak jsem to viděla v časopise/v knížce/na internetu?

Ne, držím se školy kompasu, u které je důležitá orientace domu či bytu vůči světovým stranám. Krásně na ni navazují o pokročilé metody, kterou jsou součástí Space Harmony. Je tedy možné, že dostaneš naprosto jiný výsledek než čekáš.

Znamená to, že když se budu řídit tvými radami, všechno najednou bude zalité sluncem?

Možná jo a možná ne. Život je cesta. Pokud uděláš konkrétní změny, které ti navrhnu a na kterých se domluvíme, ucítíš rozdíl. Prostor se promění. Někdy jsou ale naše témata tak hluboká, že je potřeba se jimi zabývat na více úrovních a z různých úhlů. Žádná metoda ani technika není všespásná a zároveň každá má svoje místo. A stejné je to s Feng Shui a harmonizací prostoru.

Naplň svůj život klidem, harmonií a láskou.

Objednej si Space Harmony a posuň svoje bydlení na další úroveň.

Klikněte na tlačítko a vyplň objednávkový formulář na další straně.

Máš otázky? Napiš mi na doma@michalaprouzova.cz a já ti ráda odpovím.