Už máte plné zuby věčného nepořádku a hromadění věcí, ale nemáte sílu s tím zatočit? Zaseknete se vždycky hned na začátku a nevíte, co si nechat a co ne?

Vím, jak je těžké se do debordelizace pustit a hlavně v ní vytrvat, ale také vím, že díky ní získáte prostor a energii pro nové zážitky ve svém životě. Zvládnete to i Vy!

Dnes už vím, jak se při probírání rozhodnout a neztrácím spoustu času přemítáním, zda si to či ono ještě nechat nebo ne. Díky tomu mám doma jen důležité věci.

Dřív jsem měla tolik věcí a nepořádku, že jsem si na zemi vytvářela uličky, kudy jsem procházela a na zbylou plochu přidávala další a další věci.

Pak jsem ale zjistila, jak moc mě příliš mnoho věcí zatěžuje. Osvojila jsem si způsob, jak svůj domov udržovat v takovém stavu, abych této zahlcenosti předcházela.

Jmenuju se Michala Prouzová a jsem autorkou projektu Tvořím svoje doma. Svoje poznatky jsem shrnula do e-booku, který vám pomůže na cestě k osvobození prostoru.

Jaké to je probrat a vytřídit věci?

Je to nepopsatelná lehkost a svoboda. Je to jako když jdete ke kadeřníkovi a necháte si o pořádný kus zkrátit vlasy. Potom si už jen užíváte lehkou hlavu, vlasy vlající ve větru a nadšeně pozorujete svůj nový sestřih v zrcadle.

Co se v ebooku dozvíte?

N

Dostanete jasný návod, jak se u konkrétní věci během chvilky rozhodnout podle předem stanovených parametrů.

N

Budete šetřit svůj čas a nervy, protože skončí neustálé hledání věcí.

N

Naučíte se systém, který Vám ušetří peníze při nakupování, protože budete nakupovat s větší rozvahou a impulzivní nakupování Vás přestane bavit.

N

Udržování Vaší domácnosti bude díky pravidelné debordelizaci snazší.

N

Naučíte se, jak pracovat s emocemi, které Vás k dané věci pojí.

PŘED

PO

Osvoboďte svůj prostor

Pocit lehkosti můžete zažít i Vy a díky e-booku Osvoboďte svůj prostor aneb Jak díky debordelizaci vytvořit více prostoru pro život začít novou etapu. 

Cena tohoto e-booku je 189 Kč.

Jako poděkování za čtení e-mailů pro unavené mámy pro Vás mám časově omezenou nabídku:

AKČNÍ CENA
89 Kč

Co o e-booku říkají ostatní?

Měla jsem možnost otestovat e-book Osvoboďte svůj prostor, ve kterém vás Míša jemně, ale přesto pevnou rukou navede k protřídění a úklidu vašeho domova.

Líbilo se mi, že tam Míša popisuje různé bloky a strachy, které vás na této cestě mohou potkat a zároveň vás ujišťuje, že je to naprosto normální a v pohodě. Motivuje vás, abyste celou výzvu dokončili a zároveň dává prostor na oddych, praktická je taky doprovodná tabulka.

Pokud si doma chcete udělat pořádek, ale pořád to nějak odkládáte nebo máte pocit, že vždycky skončíte dřív, než vůbec začnete, zkuste e-book od Míši. Je fakt boží!

Tereza Hřibová

Z eBooku jsem naprosto nadšená! Už v samotném úvodu mě nadchla myšlenka oslavy splnění každého dílčího úkolu. Celkově jde o svižné čtení s praktickými postupy. Zvlášť dobrý nápad je propojení eBooku s plánovacím kalendářem, to mě vtáhlo do akce bez výmluv. Pak už jen stačilo vytisknout si tahák, který je také součástí eBooku a šla jsem na věc. Míšo, děkuji za inspiraci a podporu.

Eva Swalens Řepová

www.evarepova.cz

Díky Ebooku Osvoboďte svůj prostor jsem pochopila, kde při vyklízení věcí chybuji. Nemám systém! Míša postup perfektně popsala a vytvořila systematický tahák, který mi byl nesmírně užitečný. Ten pocit lehkosti a volnosti v našem bytě jsem dlouho nezažila. 

Co jsem ocenila, byla část o zapojení dalších členů rodiny. Vlastně mě doposud nenapadlo, že by se do třídění mohly pustit i samy děti. Ale chce to trpělivost:)

Kateřina Machová

100% záruka spokojenosti

Co když vám přesto e-book nebude vyhovovat? Co když zjistíte, že jste očekávali něco jiného než jste dostali a že jste v e-booku nenašli nic přínosného?

Pokud se rozhodnete, že pro vás e-book není přínosný, garantuji Vám vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení. Stačí, když mi napíšete na e−mail a já Vám vrátím peníze bez dalších otázek.

Můžu Vám zaručit, že svůj prostor skutečně osvobodíte?

To Vám bohužel zaručit nemůžu. Reálně tu práci musíte udělat Vy. Dokážu vás ale podpořit na vaší cestě a pomoci vám s rozhodováním.

Musíte vytřídit vše, co máte?

Nemusíte. Můžete se vrhnout jen na určitou oblast nebo postupovat po malých krůčcích. Každá malá změna se počítá.

Chcete se na něco zeptat?

Napište mi na doma@michalaprouzova.cz a já Vám ráda odpovím.

Těšit se můžete i na bonusy

Tahák

Tahák je pomůcka, která vás jednoduše provede systémem třídění a probírání věcí. 

Plánovací kalendář

Plánovací kalendář je pomůcka, která vám usnadní proces třídění a bude vás udržovat v tempu.

Vizualizace

Vedená vizualizace, při které s pomocí živlů přerušíte emoční vazby, které vás pojí k dané věci.

E-book Osvoboďte si svuj prostor mi dal znovu nádej, že aj u nás to môže vyzerať vzdušnejšie a prehľadnejšie. Už po prvých stranách som mala chuť triediť a upratovať. Takže ak potrebujete vyslovene nakopnúť, odporúčam!

Text je prehľadne členený, doplnený fotkami a hlavne napísaný od srdca a zo skúsenosti, obohatený o mnohé praktické tipy. E-book odporúčam každému, kto túži mať krásny domov bez zbytočností, ktoré nás len oberajú o čas a pozornosť. Michala vás v knihe prevedie úskaliami celého procesu.

Daniela Makovníková

mama, učiteľka a veľký kreatívec

E-book o debordelizaci mi pomohl nejen dívat se na úklid zase trochu jinak a opravdu efektivně vyčistit některé části bytu, ale také mě přiměl mluvit o našich potřebách také se širší rodinou. A tak se i další členové rodiny pustili do úklidu, který už dlouhé roky odkládali, a moc se těším, co z toho vzejde. E-book je psán velmi citlivou formou bez nátlaku a mně osobně se strašně moc líbily bonusy ❤️

Hela Štvánová

Již jsem četla víc eBooků o tom, jak si doma „uklidit“, ale tenhle je opravdu nadupaný informacemi. Některé možná hledáte i vy. Autorka v něm popisuje krok za krokem, jak na to od plánování přes rozvržení, až po vytrvalost a každodennost. Nejhorší je totiž podle mě začít a jít do akce.

Díky kapitole o naladění a emocích při úklidu jsem se tomu konečně otevřela a šla vytvořit nový prostor pro lidi i zážitky, jak to nazývá a popisuje sama Míša v eBooku. Oceňuji také pracovní sešit ve formě kalendáře, kam jsem si mohla vše zapisovat.

Aneta Štěpánková

www.anetastepankova.cz

Udělejte ve svém životě změnu. Je velká výzva probrat se svou minulostí a všemi věcmi, ke kterým Vás vážou vzpomínky, ale stojí to za to. Vždy je potřeba nejprve něco opustit, abyste se mohli pohnout z místa. Zatočte se zbytečným nepořádkem, už není na co čekat.

 Do konce AKCE zbývá


 Objednejte si e-book ZA AKČNÍ CENU PRÁVĚ TEĎ!

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK a vyplňte objednávkový formulář na další straně.