Toužíte doma po změně, ale nevíte, jak na to?

Já už vím, jak si přizpůsobit prostor tak, abych se doma cítila skvěle.
Ukážu vám, jak to můžete udělat i vy.

L

Dnes už si umím přizpůsobit svoje bydlení na míru a vytvořit si prostor, kde se cítím dobře a který naplňuje moje potřeby, ale vždycky to tak nebylo.

Dřív jsem bezcílně šoupala nábytkem po pokoji a metodou pokus – omyl jsem se snažila najít takové uspořádání, které by mi vyhovovalo.

N

Zabralo to spoustu času a energie a výsledek nic moc. Pak jsem se ale naučila, jak nad prostorem přemýšlet a jak ho navrhnout tak, aby se v něm dobře žilo.

Jmenuju se Michala Prouzová, harmonizuju prostor a vracím ho do rovnováhy. Vedu ženy k tomu, aby si vytvořily podporující a laskavé prostředí, ve kterém se cítí dobře.

Mnohokrát jsem zařizovala svoje doma od nuly. Umím se na prostor podívat z různých úhlů a najít ideální řešení v danou chvíli.

Dokážu z prostoru vyždímat maximum a zároveň zachovat pocit lehkosti a vzdušnosti.

Přesně to s mou pomocí zvládnete i vy.

Co se v ebooku dozvíte?

U

Ujasníte si, co od vašeho domova očekáváte

Zvědomíte si, kdo jste tady a teď a jaká jsou vaše přání do budoucna. Vytvoříte si seznam potřeb a požadavků, které vám pomohou najít ideální řešení daného prostoru tak, aby byl s vámi v souladu.

/

Zjistíte, jaké možnosti má vaše bydlení

Podíváte se, kde a jak bydlíte a detailně se seznámíte s vlastnostmi prostoru, který máte k dispozici. Uvědomíte si, jaké jsou jeho výhody i výzvy a naučíte se o něm přemýšlet. Zanalyzujete vaše bydlení nejprve jako celek a následně i jednotlivé místnosti.

Naučíte se, jak vytvořit nový koncept vašeho domova

Propojíte vaše přání a touhy s pevně danými limity vašeho prostoru a vytvoříte nový návrh vašeho domova. Rozvrhnete si uspořádání bytu či domu tak, aby co nejlépe naplňoval vaše potřeby, a navrhnete rozmístění nábytku ve 2D.

Představte si, jaké to je, když váš domov odráží vás samé a vy se doma cítíte skutečně doma.

Co dalšího vám ebook přinese?

N

Naučíte se postup, který vám umožní svobodně proměňovat váš domov, kdykoliv budete cítit, že je to potřeba. Dovednosti, které si osvojíte, budete moci aplikovat i v budoucnu na jakýkoliv jiný prostor.

N

Realizací návrhu získáte domov, kde budete rádi trávit čas, protože bude přizpůsoben vám a vašemu životnímu stylu. Vytvoříte si více prostoru na činnosti, které jsou pro vás důležité a které vám dávají smysl. I přesto, že třeba máte málo místa.

N

K e-booku se můžete kdykoliv vracet, listovat jím a opakovaně hledat potřebné informace. Můžete úkoly plnit kdykoliv, kdy na ně budete mít čas a chuť a můžete se do svého projektu plně ponořit a vymazlit si ho dle vlastních přání tak, aby s vámi byl naprosto v souladu.

j

Díky e-booku ušetříte tisíce, které byste dali za profesionální návrh interiéru od architekta a sami si vytvoříte 2D návrh domova na míru

Najdete takové uspořádání nábytku, které bude nejlepší pro vaše bydlení a po realizaci se budete v novém prostoru cítit mnohem lépe.

}

Ušetříte čas, který byste jinak věnovali hledání informací o tom, jak si prostor navrhnout. Techniky a  úkoly  vás provedou celým procesem návrhu od začátku až po hotový koncept.

i

Ušetříte čas i peníze díky tomu, že před samotnou realizací budete mít jasnou představu a plán. Nebudete  přemýšlet, co všechno by se vám ještě hodilo a nebudete podléhat lákavým nabídkám na věci, které nepotřebujete.

Pro koho ebook není?

Pokud doufáte, že najdete rychlé řešení, jak okamžitě proměnit interiér jen s pomocí doplňků, není e-book pro vás. Nebudete vylepšovat domov tím, že nakoupíte spoustu polštářků, váziček a obrazů. Díky e-booku si vybudujete pevný základ, který poté můžete samostatně dekorovat a ladit.

Není pro vás ani tehdy, pokud nemáte čas a chuť se věnovat tvorbě konceptu. Aby pro vás byl e-book přínosný, je potřeba množství informací, které čtením získáte, skutečně aplikovat. Bez postupných kroků v realitě se váš domov sám od sebe zázračně nepromění.

Pokud se doma cítíte lehce a máte dostatek prostoru na sebe a činnosti, které máte rádi, e-book nepotřebujete.

Představte si, jaké to je žít v prostoru, který podporuje vaše touhy a sny a zároveň je vaším bezpečným přístavem. Jste doma správně.

Koncept šťastného domova

E-book je rozdělen do pěti kroků (+ jeden nultý navíc) a obsahuje 20 úkolů, které vás dovedou k 2D návrhu vašeho bydlení.

Cena tohoto e-booku je 680 Kč.

Je pro vás Koncept šťastného domova i ve chvíli, kdy máte jen jednu místnost?

Určitě, i s touto možností e-book počítá. Možná budete mít některé úkoly o něco snazší, ale jiné vám dají zabrat více než kdybyste měli 4+1.

Bojíte se, že návrh nezvládnete vytvořit, protože neumíte kreslit, nemáte vůbec představivost a máte obavy, že to nezvládnete po technické stránce?

Zvládnete to i přesto. Nemusíte být žádný umělec proto, abyste zakreslili nábytek do připraveného půdorysu a pro práci s e-bookem vám bude stačit papír (dobře, spousta papíru), tužky, pastelky, pravítko a metr. Taky budete potřebovat vaše ruce a hlavu a pro usnadnění práce se hodí kopírka.

Stačí k vytvoření harmonického domova návrh, který s pomocí e-booku vytvoříte?

Nestačí. Návrh je pouze základ, pevný bod, o který se opřete při realizaci. Samotná realizace a fyzická proměna vašeho domova je na vás.

100% záruka spokojenosti

Co když vám přesto e-book nebude vyhovovat? Co když zjistíte, že jste očekávali něco jiného než jste dostali? Co když nebudete spokojeni a budete mít pocit, že jste v e-booku nenašli nic přínosného?

Pokud se rozhodnete, že pro vás e-book není přínosný, garantuji vám vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení. Stačí, když mi napíšete na e−mail a já vám vrátím peníze bez dalších otázek.

Chcete se na něco zeptat?

Napiště mi na doma@michalaprouzova.cz a já vám ráda odpovím.

Těšit se můžete i na bonusy

Protože mi skutečně záleží na tom, abyste jednotlivé kroky e-booku úspěšně prošli, rozhodla jsem se vás ještě podpořit bonusy, které k e-booku dostanete zcela zdarma.

Tvůrčí cesta

Vaše mapa k ostrovu pokladů. Obrázek ve formátu pdf, ve kterém znázorňujete svůj postup vpřed a díky němuž se na své cestě neztratíte a budete vždy přesně vědět, kudy pokračovat dál.

Průvodce tvořením návrhu

Pracovní sešit  obsahuje všech 20 úkolů z e-booku, které jsou připravené k tisku. Průvodce vám zjednoduší zpracovávání úkolů a umožní vám mít všechny podklady pohromadě.

Některé úkoly průvodce svým rozsahem přesahují a není možné je připravit dopředu. Budete si  doplňovat vlastní materiály a vytvoříte si vlastní deník, který bude mapovat vaše jednotlivé kroky do hloubky.

Co o e-booku říkají ostatní?

E-book Koncept šťastného domova je obsiahly a vedie čitateľa krok za krokom k vytvoreniu priestoru, ktorý bude skutočným domovom pre všetkých jeho členov.

Jednotlivé kroky sú zrozumiteľné, teoretické informácie sú doplnené príkladmi, praktickými úlohami. Veľkým prínosom sú práve samotné úlohy, vďaka ktorým som sa po prvýkrát začala zamýšlať nad naším priestorom inak.

Pomenovala som si moje túžby a priania, čo chceme v byte mať a navrhla si priestor s využitým plochy, ktorú máme. Nás byt sme upravili podľa daného konceptu a býva sa nám lepšie, spokojnejšie.

Aneta Sekáčová

Tento projekt je skutočne rozsiahly, úžasne prepracovaný tak, aby si každý mohol vycibriť svoj domov podľa seba. Vdaka odbornému vedeniu architektky sa nezaseknete, ale dotiahnete premenu svojho domova do konca.

Skvelé sú pracovné listy na postupné vypracovávanie úloh z e-booku. Postupujete svojim tempom podľa toho ako rýchlo chcete svoj domov pretvoriť. Je úžasné vedieť zmeniť funkčne priestor tak, aby slúzil potrebám každého člena rodiny a doprial mu útočisko a to čo potrebuje. Odporúčam!

Daniela Vladimirova

umelkyňa, koučka, spisovateľka

Tento e-book ke mně došel v pravou chvíli. Začínáme totiž budovat náš nový domov. Vše co e-book nabízí mi sedí a nemohu se dočkat až začnu některé věci převádět do reality.

Líbí se mi styl, jakým je psán. Je to jak kdybych mluvila s kamarádkou a přesně něco takového chcete od těchto typů e-booků. Nahlíží totiž na můj osobní prostor, na tvoření mého domova a tam si nepouštím každého. Míša myslí na všechny detaily, pokládá v průběhu e-booku trefné otázky a díky ní jsem se na některé části v našem novém domově podívala jinýma očima.

Zuzana Pivodová

Objednejte si e-book Koncept šťastného domova

Pokud vaše bydlení volá po proměně nebo se plánujete stěhovat, je právě teď správný čas udělat další krok a vrhnout se do tvoření funkčního konceptu vašeho doma. Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOK a vyplňte objednávkový formulář na další straně.