Nevíte si rady, jak uspořádat váš životní prostor?

Řešíte, jak uspořádat dětský pokoj nebo nevíte, jak vyřešit ložnici? 

Máte málo prostoru a příliš mnoho funkcí v obývacím pokoji s kuchyňským koutem a potřebujete danou místnost předělat? 

Čekáte miminko a víte, že bude potřeba pro něj byt připravit, ale nejste si jistá, jak by to bylo nejlepší?

Stěhujete se a nemáte představu, co do které místnosti dát? 

Chcete se naladit na domov jako na celek a najít efektivní řešení prostoru, díky kterému budete moci dělat věci, které vás baví a které vám dávají smysl?

Pojďme se na váš domov podívat společně a z nadhledu.

Dokážu se naladit na vás a potřeby vaší rodiny a na jejich základě vymyslet řešení, které bude fungovat.

Vidím velkou sílu ve vzájemném sdílení. Dřív jsem se bála se se svou nejistotou někomu otevřít, ale zjistila jsem, že pohled nezúčastněné osoby a možnost srovnat si své myšlenky a priority je velmi cenný. Proto i já vám nabízím prostor, kde budeme společně formou dialogu a za přispění mých odborných znalostí hledat vaši cestu k lepšímu bydlení.

Jmenuji se Michala Prouzová, jsem máma, architektka a autorka projektu Tvořím svoje doma.

Mou vášní je hledání ideálního uspořádání prostoru tak, aby naplňoval potřeby lidí.

Ukazuji především rodinám s dětmi, jak vnímat a uspořádat jejich prostor tak, aby je provázel na jejich jedinečné cestě životem.

Co vám konzultace přinese?

9

Budu naslouchat vašim myšlenkám a pocitům, nejste na to sama.

9

Společně najdeme problém, který vás nejvíc trápí.

9

Ujasníte si, co je pro vás doma důležité a proč.

9

Probereme způsoby, jak by to šlo zhmotnit právě ve vašem prostoru.

Jaká témata můžeme při konzultaci řešit?

5

Můžeme se podívat na byt nebo dům jako na celek a zamyslet se nad jeho celkovým uspořádáním.

5

Můžeme se detailněji věnovat jedné místnosti a najít optimální rozmístění nábytku.

5

Můžeme ve vašem prostoru najít a vyladit místo pro vás a vaše koníčky. 

Jaká je moje role během konzultace?

9

Vytvářím bezpečné prostředí, které vás povzbudí ke sdílení, vnímám vás a vaše individuální potřeby, se kterými dále pracuji na základě svých schopností a odborných znalostí.

9

Přináším svůj jedinečný pohled na prostor a schopnost vidět ho z jiného úhlu, opakovaně při konzultacích slýchám reakce: Jé, to by mě vůbec nenapadlo takhle udělat!

9

Nabízím první nakopnutí – energie, kterou vneseme naší konzultací do vašeho domova, může být skvělým impulzem pro nový začátek. Konzultace vás nabudí a budete mít chuť se do změn pustit.

Představte si, jaké by to bylo mít domov, kde se cítíte skutečně dobře.

Je konzultace vhodná právě pro vás?

N

Individuální konzultace prostoru je pro vás vhodná ve chvíli, kdy víte, co chcete řešit, ale nevíte jak změnu udělat, jak se rozhodnout. 

N

Vhodná je také v situaci, kdy víte, co chcete řešit, máte představu jak by to šlo, ale chcete si svůj plán ověřit.

N

A je pro vás vhodná i pokud nevíte, co přesně potřebujete řešit, ale cítíte, že to nějak není ono.

Konzultace pro vás není, pokud doma nechcete provádět žádné změny.

Pokud očekáváte hotový návrh a primární cílení na design, tak pro vás taky není.

Chcete se na něco zeptat?

Napiště mi na doma@michalaprouzova.cz a já vám ráda odpovím.

Individuální konzultace prostoru

Velkou výhodou individuální konzultace je, že se bavíme konkrétně o vás a vašem prostoru, hledáme ideální řešení na míru vám a vaší rodině. Nejsou to obecné poučky, které byste sice rádi aplikovali, ale vlastně nevíte úplně jak.

Cena za konzultaci je 890 Kč.

Stačí jen přijít na konzultaci a poslechnout si můj názor?

Tak to bohužel nefunguje. Konzultace vyžaduje vaši přípravu ještě před samotnou konzultací a vaši spolupráci a komunikaci během konzultace. Potřebuji vás a vaše odpovědi, abychom mohli přijít na co, co je pro vás doma důležité a jak to ideálně naplnit.

Co budete na konzultaci potřebovat?

Před konzultací vám pošlu krátký dotazník, ale jeho vyplnění od vás bude vyžadovat akci. Nejpodstatnější je váš záměr a cíl, od kterého se budeme odrážet. Dále budu potřebovat alespoň základní plánek domu, bytu nebo místnosti a ideálně i fotografie řešeného prostoru. Vy to u sebe doma znáte, ale já se budu potřebovat zorientovat :) Základní rozměry místnosti nebo místností, umístění oken a dveří jsou pro mě velmi podstatné parametry.

Bude výstupem z konzultace 2D výkres nebo 3D vizualizace?

Ne, konzultace spočívá v tom, že se bavíme o tom, jak váš prostor přizpůsobit na míru. Můžeme se bavit i o konkrétním rozmístění nábytku, během konzultace kreslím do půdorysu a snažím se o takové zobrazení, abychom se skutečně potkali a pochopili. Výkres ani vizualizace ale součástí konzultace nejsou.

Jaké jsou na konzultace reakce?

Konzultaci s paní Míšou doporučuji každému, kdo umí definovat “problém” k řešení a potřebuje v realizaci popostrčit nebo vybrat nej řešení, zkonzultovat nápady, pohnout se z místa. Dostanete užitečné informace a rady k vašemu interiéru zabalené v úsměvu a vstřícnosti.

Mila Poláková

Paní Prouzová je velmi milá, připravená vymyslet spoustu nápadů i při náročné situaci v domě. Byla jsem nadšená a těším se jak to tu bude vypadat až se podle rad zařídím. Moc děkuji a vřele doporučuji.

Marcela Power

Děkuji za rychlou a přínosnou konzultaci ohledně dispozic rodinného domu. Vypadá to, že tím ušetříme řádově desetitisíce korun.

Mirka Wittnerová

Jak konzultace probíhá?

9

Sejdeme se online přes Zoom. Předem vám pošlu odkaz, na který chvilku před zahájením konzultace kliknete a připojíte se.

9

Zoom také umožňuje se vzájemně vidět a sdílet obrazovku, takže vám v případě potřeby budu moci kreslit do připravených podkladů a sdílet s vámi nápady jako kdybyste byla vedle mě.

9

Konzultace obvykle trvá 50 – 60 min.

Individuální konzultace prostoru

Pokud cítíte, že váš domov vyžaduje změnu v uspořádání, ale nejste si jistá, jak to udělat, dopřejte si konzultaci, při které můžeme probrat vaše individuální potřeby a najít možné řešení.