Toužíte po harmonickém domově,
ale pořád to není ono?

Něco Vám doma něco nesedí? Máte čisto, o svůj domov pečujete, ale přesto vám pořád něco neladí?
Necítíte se úplně doma? 

Chápu, také jsem prošla touto zkušeností. Jedním z nástrojů, které mohou pomoci, jsou techniky Feng Shui.

Jmenuju se Míša Prouzová, jsem Feng Shui čarodějka a léčitelka prostoru. Miluju, když se můžu naladit na konkrétní domov, můžu ho opečovat a vrátit do rovnováhy. 

Ukazuji ženám, jak s jejich domovem pracovat tak, aby je podporoval a vedl na jejich jedinečné cestě životem.

O ČEM JE
FENG SHUI HARMONIZACE?

Náš prostor nás ovlivňuje. Někdy pozitivně, jindy negativně. Obecně platí, že co dáváme, to se nám vrací a je to tak i u našeho bydlení, naše energie se propojuje s energií domu. Jsou ale i oblasti, kde nás náš domov přesahuje – nese kvality, které jsou spojené s vlivem nebe a země a s jeho umístěním v prostoru (a čase). Díky znalostem Feng Shui se můžeme i na tyto aspekty podívat a využít je ve svůj prospěch.

Jak vám harmonizace změní život?

N

Díky Feng Shui harmonizaci zjistíte spoustu informací o Vašem domově, které byly až dosud skryté. Prostor částečně zrcadlí Vás a Vaše vnitřní nastavení, je tedy třeba umět v něm číst a také mít odvahu se podívat na témata, která Vám ukazuje. Sladíte Vaši rodinu a Vaše bydlení v jeden celek a uděláte takové kroky, díky kterým Vás Váš domov bude podporovat.

N

Zjistíte Vaše příznivé a nepříznivé směry a také to, jak je v prostoru použít. Budeme se bavit o Vaší ideální poloze při spaní, vaření a práci. Zaměříme se na nejdůležitější viditelné věci, ale také na informace skryté nebo okem neviditelné.

N

Dostanete tipy a nápady, jak prostor harmonizovat díky pěti elementům a hledání jejich rovnováhy. Podpoříme to, co je třeba podpořit, eliminujeme to, co je třeba eliminovat.

N

Přinesu Vám také vnější pohled na Vás a Vaše témata, což může být velmi přínosné, protože je pro nás často obtížné vidět sami sebe celistvě.

N

Pracujeme jak na úrovni informace, tak na fyzické úrovni, kdy svoje záměry a potřebné změny ihned ukotvíte v realitě.

Jak to probíhá?

Feng Shui harmonizace probíhá online. Aby bylo možné ji udělat, je potřeba doručit mi podklady – půdorys(y) řešeného prostoru, fotky, adresu (a viditelnost domu na google mapách), jména a data narození všech členů domácnosti, datum stavby (kolaudace) nebo velké přestavby domu/bytu.

Pokud něco z toho nemáte k dispozici, ozvěte se mi ještě před objednávkou na e-mail doma@michalaprouzova.cz a zjistíme, jaké jsou možnosti.

Feng Shui harmonizace probíhá tak, že společně se zasláním podkladů si domluvíme i první informační schůzku, která trvá 30 – 45 min a během níž zjistím, na co je potřeba zaměřit pozornost. Dále zpracuji podklady, zanalyzuji Váš domov, Vaše potřeby a najdu cestu, jak nejlépe Vás v daném okamžiku podpořit a které změny jsou z hlediska vašeho bydlení nejpřínosnější.

Poté se sejdeme, abychom se o výsledcích společně pobavili. Konzultace většinou trvá 60-90 min. Vysvětlím Vám, které změny navrhuji a proč – obvykle dostanete 5-7 konkrétních návrhů na změny, které je vhodné aplikovat. Předám Vám ruční nákres Vašeho bytu a seznam nejdůležitějších bodů. Další práce už je na Vás – je potřeba změny fyzicky převést do reality.

Je také možné využít varianty, kdy místo online konzultace návrhy na změny nahraju, nahrávku Vám pošlu a poté si dáme jen krátkou konzultaci zaměřenou na ujasnění poskytnutých informací a na vaše otázky.

Jak rychle Vám výsledek předám? To je velmi individuální a nejsem schopná odpovědět. Záleží to na tom, jak rychle připravíte podklady, jaká práce s prostorem bude potřeba, záleží to i na mém rozpoložení. Obvykle výsledek dodám do 14 dnů od naší první schůzky, ale berte to jako číslo orientační, ne závazné.

Feng shui harmonizace prostoru

Chcete se doma cítit milovaní a zahrnuti péčí? Nejprve je třeba investovat svůj čas a energii do opečování domova, ukotvit péči do hmoty. Vaše bydlení vám pak bude tuto energii postupně vracet a bude Vás podporovat na Vaší jedinečné cestě.

Můžeme zharmonizovat pracovní místo a podpořít tok peněz. Můžeme se podívat na oblast zdraví, partnerství a mužko-ženské rovnováhy, zaměřit se na vize a nové projekty nebo potřebu být vidět. Témata, která jsou prioritou, přinášíte Vy (i Váš domov). Díky tomu dostanete informace na míru přímo pro Vás a Váš byt či dům.

Kolik harmonizace stojí?

Cena této služby se neustále mění a vyvíjí. Roste spolu se mnou a mými zkušenostmi.  

Momentálně je stanovená jednotná cena 6600 Kč za jeden domov.

Funguje to? Nejsou to jen ezo-žvásty?

To záleží na tom, koho se zeptáte. Moje zkušenost je, že po aplikování změn skutečně cítím rozdíl a vidím výsledek.

Nestačí si přečíst nějakou knížku a dát si dva modré polštáře na sedačku?

Knihy nesou moudrost. Někdy ale potřebujeme hlubší pochopení a porozumění souvislostem, abychom domov mohli vyladit. Ano, některé rady jsou skutečně užitečné a může je použít každý. Někdy se ale noříme hlouběji a hlouběji, skládáme jednu informaci k druhé, díváme se na více možných úrovní a z více úhlů pohledu. Jedině tak je možné zvolit tu ideální variantu právě pro Vás právě teď.  

Uděláte mi to taky podle dveří, jak jsem to viděla v časopise/v knížce/na internetu?

Ne, to Vás bohužel zklamu. Škol a metod Feng Shui je vícero a já se držím školy kompasu, u které je důležitá orientace domu či bytu vůči světovým stranám. Krásně na ni navazují o pokročilé metody, bez nichž si nedokážu harmonizaci představit. Je tedy možné, že dostanete naprosto jiný výsledek než čekáte. 

Jak to tedy děláte?

Při Feng Shui harmonizaci najdu slabá místa a disharmonie, poradím způsoby, jak je opečovat a zároveň jak posílit vhodné oblasti a harmonická místa. Někdy se jedná o větší zásahy, ale zpravidla jde o drobné změny ve fyzické realitě, které ale mají hluboké důvody a hlavně vedou ke skutečným změnám. Dále pracuji s energií bytu, kterou naciťuji, otevírám témata s bydlením a rodinou spojená, čistím a harmonizuji na energetické úrovni. Dle potřeby využiji znalostí technik Ming Gua, Ba Gua, Ba Zhai nebo techniku Letící hvězdy. Individuálně a do hloubky.  

Chcete se na něco zeptat?

Napište mi na doma@michalaprouzova.cz a já Vám ráda odpovím.

Nechte svůj domov vykvést

Objednejte si Feng Shui harmonizaci a objevte skrytý potenciál Vašeho domova. Pojďme ho společně vyladit a nastvit tak, aby Vás vedl. Díky tomu posunete vaše bydlení na novou úroveň.

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT HARMONIZACI a vyplňte objednávkový formulář na další straně.